flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обговорено процесуальні аспекти балансу Господарського процесуального кодексу України та Кодексу України з процедур банкрутства

05 листопада 2020, 17:19

05 листопада 2020 року відбулося онлайн-засідання (на платформі ZOOM) Робочої групи з питань удосконалення законодавства в сфері банкрутства  на тему «Процесуальні аспекти балансу Господарського процесуального кодексу України та Кодексу України з процедур банкрутства».

Захід відбувся під головуванням Голови підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини народного депутата України Тараса Тарасенка.

На зустрічі організаторами заходу неодноразово зазначалося, що в даному питанні важливе значення має саме представлення позиції суддів, які здійснюють провадження в справах про банкрутство та можуть значно прискорити напрацювання ефективних норм в цій сфері.

Під час заходу було висвітлено, проаналізовано та узагальнено певні проблеми застосування законодавства у сфері банкрутства. 

За підсумками засідання його учасники наголосили на необхідності  підготовки проектів змін до чинного законодавства щодо узгодження балансу правових норм Господарського процесуального кодексу України та Кодексу України з процедур банкрутства.

Від Центрального апеляційного господарського суду активну участь у заході взяли  голова суду Юрій Парусніков, заступник голови суду Валентин Мороз та судді Людмила Білецька, Ігор Вечірко, Тетяна Верхогляд.

Більш детальта інформація за посиланням.

Довідково :

Робоча група з питань удосконалення законодавства в сфері банкрутства створена у вересні 2019 року наказом Міністерства юстиції України № 3550/7 від 23.09.2020 року. Загалом до роботи залучено понад 40 експертів, включаючи представників Міністерства юстиції України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національної асоціації банків України, наукової спільноти; до складу групи входять також народні депутати, арбітражні керуючі, судді, експерти Проекту Європейського Союзу «Право-Justice».